Genital Estetik Ameliyatı

genital estetik ameliyatı bursa kadın hastalıkları doktoru jinekolog

Genital Estetik Ameliyatı

Kadınlar günümüzde sadece dış değil, aynı zamanda da iç güzelliklerine de önem veriyor. Bu iç güzelliklerden bir tanesi de genetik estetik ameliyatı sayesinde sağlanır.. Kadınlar, partnerleriyle beraber mutlu olabilmek için çeşitli operasyonlar geçirmektedir. Ancak bu operasyonların büyük riskleri bulunmadığı gibi, kısa süre içerisinde de sonuç vermektedir. Uzun yıllardır dünya genelinde uygulanan bu operasyonlar, ülkemizde de çoğu kadın tarafından tercih ediliyor. Bursa’da genital estetik ameliyatı operasyonlarını başarı ile yapmaktayız.

Genital sağlık, gerçekten ciddiye alınması gereken konuların başında geliyor. Ancak çoğu kadın utandıklarından bu konuyu ne partnerlerine ne de doktorlarına karşı dile getirebiliyor. Bizler de bu noktada merak edilen bütün noktaları cevaplandırmak istiyoruz. Genital operasyonlar kesinlikle utanılmaması gereken operasyonlar arasındadır. Kendini ve partnerini düşünen her kadının yaptırabileceği operasyonlar arasında olan genital estetik ameliyatı, çeşitli sebeplerden ötürü yaptırılabiliyor. Bu operasyonların genel adı “Genitoplasti” olarak anılmaktadır. Bu operasyon sadece vajinayı estetik anlamda güzelleştirmek için değil, aynı zamanda da vajinanın olmadığı kişilere vajenin oluşturulmaktadır. Kısacası, bu operasyonlar geniş çalışmaları kapsamaktadır.

Genital Estetik Ameliyatı Neleri Kapsar?

Genital estetik operasyonların genel olarak neleri kapsadığını şu şekilde belirtmemiz mümkündür:

  • Yukarıda da belirttiğimiz gibi vajeninin doğuştan oluşmadığı kişilere vajenin oluşturma
  • Genetik rahatsızlıklar
  • Vajinanın görünümünü düzeltme
  • Şekilsiz, sarkık ve büyük dudakları düzeltmek.
  • Dudakları eşitlemek
  • Vajenindeki sorunları gidermek
  • Yaşa bağlı olarak vajinadaki sorunları düzeltmek
  • Doğumdan meydana gelen tahribatları ortadan kaldırmak
  • Vajinadaki sarkıklığı düzeltmek.

Bunlar ve bunların dışında kalan sorunların giderilmesi için genital estetik yapılmaktadır. Bu sorunların düzeltilmesi için mutlaka uzman bir doktor ile çalışmanızı öneriyoruz. Aksi durumda sonuçlardan memnun kalamayabilirsiniz.

Klitoris Estetiği Nedir?

Genital estetik içerisinde yer alan konulardan bir tanesi de “Klitoris Estetiği”dir. Klitoris, vajina dudaklarının üst tarafında birleşim kısmında bulunmaktadır. Bölgenin hassasiyeti son derece yüksektir. Kadınlar, özellikle cinsel ilişki sırasında bu bölgeden yoğun his alabilirler. Vajina dudaklarının büyük ve sarkık olması durumunda ne yazık ki kadınlar cinsel hayatlarında istedikleri zevki yaşayamamaktadır. Klitoris üstündeki fazla doku fazlalığı bu hazzı önlemektedir. Klitoris estetiğinde bu fazla dokular temizlenmekte bir nevi, estetik yapılmaktadır. Bu ameliyat genellikle labioplasti ameliyatı ile beraber yapılmaktadır. Kadınlar, bu ameliyattan sonra daha zevkli ve kaliteli bir cinsel hayatla buluşturulur.

Labioplasti Ameliyatı

Yukarıda da adı geçen “Labioplasti Ameliyatı” hakkında merak edilen bütün sorularınızı cevaplandırmak istiyoruz. Bu ameliyat genellikle vajina dudaklarının küçük, eşit olmaması ya da normalden daha fazla sarkık olması durumlarında tercih edilmektedir. Cinsel organlarının dudakları bu şekilde olan kadınlar özellikle mayo – bikini seçimlerinde, cinsel hayatlarında, doktor muayenelerinde büyük utanç yaşamaktadır. Bu sorunlara çözüm ancak Labioplasti ameliyatı sayesinde olmaktadır. Hastalara kaybolan özgüvenlerini küçük bir operasyonla geri veren doktorlarımız günümüzde pek çok kadına Labioplasti ameliyatını uygulamaktadır. Operasyon genellik 30 dakika ila 45 dakika arasında sürmektedir. Hasta operasyon sonrasında hemen normal hayatına dönüş yapabilir. Operasyonun yapıldığını ancak bir doktor muayene ettikten sonra anlayabilir. Yani, partneriniz bu operasyonu geçirdiğinizi anlamaz. Çünkü, ameliyat izi gözükmez.  Bursa’da labioplasti ameliyatı için buradan makalemizi okuyabilir, randevu alabilirsiniz.

Vajina Daraltma Ameliyatı

Günümüzdeki kadınların en çok tercih ettiği operasyonlardan bir tanesi de “Vajina Daraltılması Operasyonu”dur. Bu operasyon genellikle normal doğumdan kaynaklanmaktadır. Normal doğumdan dolayı, vajinadaki aslar aşırı bir şekilde gerilmektedir. Bu da kadınların cinsel ilişkilerinden artık zevk almasını önler. Ancak belirtmemiz gerekiyor: Vajina daralttırma estetiğini olmanız için çok sayıda normal doğum yapmanız gerekiyor. Yani tek doğumla vajinanızdaki kaslar gevşemez. Bursa vajina daraltma ameliyatı ile ilgili daha fazla bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, randevu alabilirsiniz.

Bursa’da vajina daraltma ameliyatı için randevu  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için doktorunuzla iletişime geçebilir, dilerseniz randevu alabilirsiniz.

Randevu Alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp İletişim