Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bursaek1/bursajinekolog.com/wp-content/plugins/appointments/includes/class-app-worker.php on line 805
Jinekolog - Op. Dr Barış Korkmaz Kimdir? Bursa Kadın Hastalıkları Uzmanı

Jinekolog – Op. Dr Barış Korkmaz Kimdir?

bursa kadın hastalıkları ve doğum doktoru

Bursa Kadın Hastalıkları Doktoru

Bursa Kadın Hastalıkları Doktoru ve Doğum Uzmanı Barış Korkmaz’ın özgeçmişi ve iş tecrübelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bursa Kadın Hastalıkları Doktoru ve Doğum Uzmanı Barış Korkmaz kimdir?

15 temmuz 1979 yılında Gaziantep’te doğdum. İlk ve ortaokulu Konya’da liseyi Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladım. 1996 yılında Erciyes üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Mecburi hizmeti Erzurum ilinde tamamladıktan sonra 2012 yılında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında eğitim aldım.

2016-2018 yılları arasında Mardin Midyat devlet hastanesinde Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalıştım. Burada Midyat Kaymakamlığı tarafından verilen başarı belgesi ile ödüllendirildim.. 2018 yılında Bursa Karacabey Devlet hastanesi’nde çalıştım. 2019 yılı şubat  ve Eylül ayları arasında Bursa Setbaşı Doruk Hastanesi’nde görev aldım.

2019 Eylül ayı itibariyle Bursa Görükle’deki muayenehanemde Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı çalışmaktayım.

 

Yayınlarım; Bursa Kadın Hastalıkları Doktoru:

 

First-trimester crown-rump length affects birth size symmetrically.

B. Korkmaz ,Harun Şimşek, E. Ustunyurt ,C. Iskender

J Matern Fetal Neonatal Med. 2015;28(17):2070-3. doi: 10.3109/14767058.2014.978278. Epub 2014 Nov 11.

 

Temur M, Balcı UG, Güçlü YA, Korkmaz B, Soysal N, Yılmaz Ö,Yılmazer T, Çift T, Öngel K. The relationship between obesity and primary dysmenorrhea: Does increase in body mass index effect dysmenorrhea? Clinical and Experimental Obstetrics Gynecology. XLIV,n.5,2017. doi:10.12891/ceog3595.2017

Ginekol Pol. 2017;88(7):393-397. doi: 10.5603/GP.a2017.0073.

Adolescent pregnancies: complications, birth outcomes and the possible solutions.

Çift T1, Korkmazer E, Temur M, Bulut B, Korkmaz B, Ozdenoğlu O, Akaltun C, Üstünyurt E.

 

[Abstract:0249][PS-011]
Virgo Hastada Pelvik Organ Prolapsusu İle Prezente Olan Nabothi Kisti Olgusu
 

 

Sizlere sosyal mecra üzerinden de olabildiğince hızlı dönüş yaparak yaşadığınız rahatsızlığınızda yardımcı olmaya çalışılacaktır. Randevu almak isterseniz buradan randevu sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Sitemizden online olarak rezervasyon yaptığınızda size gün ve saat konusunda uygunluk belirtilecektir.  Rezervasyonunuz oluşturulduktan sonra mail ve telefon ile bilgilendirileceksiniz ve 1 gün öncesinden size hatırlatma yapılacaktır. Rezervasyonunuzda değişiklik olması durumunda bizimle sitemiz  üzerinden irtibata geçebilirsiniz. 

Randevu Alın

4 Adet Cevap

 1. Elif dedi ki:

  Tanıdığımız en iyi, en başarılı, en merhametli, en ilgili, en yardımsever ve işini özveriyle yapan mükemmel bi doktor. Hastalarını çok güzel bi şekilde bilgilendiriyor. İşini aşkla yapıyor. Kendisini tanıdığımız için çok şanslıyız. Doktorumuza çok teşekkür ediyoruz.

 2. Pınar ŞEKER dedi ki:

  Mesleğine olan saygısı, hastasına olan ilgisi ile tanıdığım en muhteşem doktor. Kendim de bütün süreçlerim boyunca beni hem rahatsızlığım ile ilgili elinden gelenin en iyisini yaparak hemde psikolojik olarak desteğinden dolayı teşekkürlerimi mimnet bilirim.

 3. Derya Çalışkan dedi ki:

  Barış bey tam zamanında karşımıza çıktı pisikolojik ve bedenen tükenmiş durumdaidim hiç gerekmeyen bir operasyondan beni kurtardı kendisine sonsuz teşekkürler kesinlikle tavsiye ederim

 4. Mine özçakan dedi ki:

  Sizinle harika bir süreç geçirdik sevgili Dr Barış Korkmaz 😃👍
  Bir anne olarak , kızım in verecegi bir karardi sizinle yoluna devam etmek 9 aylik aylik sürecinde , hiç yanilmadigini gördü verdiği kararda. Kaldı ki ben de şahit oldum sizin profosyoneliginize
  Şimdi gözümüz kapalı sizi öneriyoruz çevremizde ki herkese , çünkü sadece işinde uzman bir Dr değil, insan olarak da harika bir karakter anlayışlı bir kisiliksiniz size kndi adima kızım ve torunumun sağlıkla kurtulmalarina vesile olduğunuz için çok teşekkur ederim..
  Burdan hamile adaylarına da bir not düsmek isterim : hastane nin hiç bir önemi yok, bir hamile kadının psikolojisini anlayacak , işinin ehli bir Dr dur önemli olan ve
  Dr Barış Korkmaz
  ile mutlaka bir tanışın derim 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp İletişim